Poděkování Vám všem kteří jste nás v tom nenechali a pomohli!

Hezký den přátelé!!!

Měli jsme možnost být u zrodu velké věci. Spojením různorodých profesí, aktivit, lidské solidarity a ochoty pomoci druhým se nám povedlo uskutečnit akci Haima Cup a ukázat, že požární sport není pouze o pivu a klobásách :), a že i malá myšlenka se může stát obrovskou.

Chtěli bychom moc všem poděkovat za pomoc při organizaci a zajištění akce. Velké díky patří sponzorům, kteří nám věřili, obchodním zástupcům a firmám za skvělé ceny, stánkařům ať už s občerstvením nebo kosmetikou, Barber shopu z Klatov, skautům z Prapořišť, kteří organizovali soutěže pro děti.

Děkujeme také všem, kteří nám pomohli s technickým zajištěním akce od skvělého zvuku a velkého pódia, přes zapůjčení a postavení stanů, živého vysílání, připojení na internet, zajištění odvozu odpadu až po zapůjčení toalet a elektrocentrály.

Další poděkování patří kapelám, klukům z hokejového týmu HC Škoda Plzeň, fotbalistům Jiskry Domažlice, Katce Razýmové, Andree Hlaváčkové. složkám IZS, skvělým psovodům, týmu Life Saving Support, tanečním skupinám, klukům Tomášovi a Filipovi ( Chodský mluvníček) a v neposlední řadě pánům moderátorům Petrovi „Vejvodákovi“ a Honzovi Maříkovi. Všichni jste odvedli skvělou profesionální práci.

Děkujeme všem, co jste měli skvělé nápady a chuť je zrealizovat. Díky za úžasné domácí buchty, zákusky a pochoutky od Zahořanských holek a žen, ruční výrobky z chráněné dílny Charity Domažlice a veliké díky patří do Poběžovic holkám za pomoc a uspořádání sbírky.

Děkujeme všem hasičským týmům za účast a podporu a Vám všem, kteří jste přišli a svoji návštěvou přispěli a pomohli těm nejzranitelnějším.


Vám všem ještě jedno velké DÍKY

Chodská naděje z.s.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *